WEB SİTEMİZE ÖZEL TÜM ÜRÜNLERDE %20'YE VARAN İNDİRİM FIRSATI!

Ayarlanabilir Kolye Zincirleri


Doğru takı, tüm görünümünüzü bir araya getirmenize yardımcı olur. Ama doğru olanı bulamazsanız ne olacak? Büyük olasılıkla düzgün çalışan bir şey bulurken, mükemmel olan bir şeye sahip olmak istersiniz. Bir ayarlanabilir zincir buna yardımcı olabilir


Tüketici Para Tasarrufu


Geçen yıl Türkiye'de takılara milyonlarca lira harcandı. Ayarlanabilir zincirler tüketicilerin maliyetini düşürmeye yardımcı olur. Çünkü bir ayarlanabilir zincir birkaç standart uzunluktaki zinciri değiştirebilir.

Ayarlanamayan zincirler her zaman yalnızca bir uzunluktadır. Bu, yalnızca belirli bedenleri, boyun çizgileri veya kıyafet türleriyle kusursuz çalışacakları anlamına gelir.

Örneğin, iyi bir gümüş zincir için genellikle 50- 100 TL harcadığınızı varsayalım. Sonsuza dek aynı görünecek ve değiştiremeyeceksiniz.

Dünyadaki kadınlara ayarlanabilir zincirler tarafından sunulan tasarruflar, düzenli zincirlerin satın alınmasını kesinlikle etkileyebilir. Bu sadece daha uygun fiyatlı ama yine de şık bir seçenek.


Çeşitlilik Ekleme


Ayarlanabilir bir kolye zinciri sonsuz olanaklar demektir. Özelleştirilebilir bir kolye hiç istediniz mi? Zincir ayarlanabilir olduğundan, istediğiniz uzunluğu tam olarak yapabilirsiniz. Bu, tipik takılarda hiç duyulmamış bir şey.

Tek bir zincirle çok fazla çeşitliliğe sahipsiniz. Bu normal şeylerle eşleşmiyor gibi görünüyor, değil mi? Ancak ayarlanabilir bir zincirle imkansızı yapabilirsiniz.


Gümüş Değerinde Bilgiler
24 Ocak 2020 Yorumlar (0)
Yorumlar(0)
Çok İyi0
İyi0
İdare Eder0
Kötü0
Çok Kötü0

0,0 Puan

0 kişi puan verdi
Yorum ve Puan verebilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Benzer Bloglar
  • Gümüş Takı Satın Almak İçin 5 Neden

    Gümüş, tüm değerli metallerden en parlak görünümlü olanlardan biridir. İnce Gümüş olarak da bilinen Saf Gümüş kuyumculukta işlenip üretmek için nispeten yumuşak olduğundan, güçlü ve dayanıklı kılmak için diğer metallerle karıştırılır. Bazı insanlar gümüşün sadece küpeler için olduğunu düşünür. Diğerleri bunun sadece altının ucuz bir alternatifi ...

  • Sahte Gümüş Takı Nasıl Anlaşılır?

    Gümüş, her türlü cilt tonunu tamamlayan çekici ve sofistike bir metaldir. Gerçek gümüş, altın kadar pahalı değildir, ancak gümüş satışı için çok büyük bir pazar vardır. Gümüş, genç tüketiciler arasında özellikle popülerdir. Ne yazık ki, gümüş takılar söz konusu olduğunda, tonlarca sahte takı var. Sahte taşlı gümüş takıları tespit edebilmek önemlidir.

  • Gümüşün Tarihi ve Gümüş Türleri

    Binlerce yıldır, gümüş güzelliği ve dayanıklılığı için takdir edilmiştir. Mücevheratta kullanılmadan önce gümüş, madeni para ve gümüş yapımında kullanılıyordu. Bugünlerde gümüş çoğunlukla, yüzükler, gümüş küpeler, gümüş bilezikler ve gümüş kolyeler gibi gümüş takılar için kullanılmaktadır. Saf gümüş doğası gereği yumuşak ve gözenekli olup ...

GÜVENLİ

ALIŞVERİŞ

YÜZÜK

ÖLÇÜSÜ

ÜCRETSİZ

KARGO

WHATSAPP

SİPARİŞ

ÖZEL ŞIK

PAKET

ÜCRETSİZ

DEĞİŞİM