WEB SİTEMİZE ÖZEL TÜM ÜRÜNLERDE %20'YE VARAN İNDİRİM FIRSATI!

Her İki Bilekte Bileklik Takmanın Püf Noktaları


Bileklikler herhangi bir kıyafeti renklendirmenin eğlenceli bir yoludur, fakat aynı anda her iki bileğe takabilir misiniz? Kesinlikle evet.

Bazıları bu konuda hemfikir olabilir, ancak kesinlikle yapabilirsiniz. Sadece bazı şeyleri aklında tutman gerekiyor.

Her iki bilekte de bileklik takmayı düşünüyorsanız bu yazımızı sizler için derledik..

Karıştır ve Eşleştir

Bilekliklere gelince, çok çeşitli renkler, stiller ve boyutlar var.Her iki bilekte de bileklik takarken karıştırıp eşleştirmekten korkmayın.

Seçtiğiniz bilekliklerin birbirini tamamladığından emin olun.Beraber uyumlu olmayan bir avuç bileklik bir karmaşa gibi görünecek.

Kıyafet Uyumu

Kıyafetinizin kalanıyla uyuşan bileklik seçimi çok eğlenceli olabilir. Giydiğiniz şeyleri taklit eden renklere gitmelisiniz. Bunu da düz renklerle yapmak zorunda değilsiniz.Kıyafetinize uygun küçük renkte bileklikler seçmeyi deneyin. Sağlam seçenekler yine de işe yarayacak.

Kıyafetlerinizle Eşleştirmeyin

Tamamen farklı bir şey seçerek takınızı öne çıkarın. Bazı renkler ve stiller gerçekte uymayabilir. Bu yüzden, kıyafetine zıt takılar seçerken, garip değil, olumlu bir titreşim sağladığından emin olun.

Bir Saat Takın

Tüm bilekliklerle uyumluluğu yakalamanın en eğlenceli bir yolu da saat eklemektir. Ne zaman istersen sadece zamanı öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda eğlenceli bir görünüm yaratacaksın.

Bilekliklerinizle hangi saatin giyileceğini seçerken, seçtiğiniz diğer takılarla harika görünen birini seçin. Bilekliklerle, kıyafetle ya da görünüşünle ilgili herhangi bir parçayla çakışmamalı.

Daha şık takılar takıyorsanız, plastik bantlı bir saat eklemeyin. Bunun yerine ince ve metal bir saat seçmelisiniz.

Şimdi Yapma Zamanı

Bazıları her iki bileğe de bileklik takmanın yapılmaması gerektiğini söylese de, ona bir şans verelim diyoruz. Doğru, fazla abartılabilir, ancak doğru yapıldığında, görünümünüzü gerçekten artırabilir. Fakat fazla abartmadığınızdan emin olun.


Gümüş Değerinde Öneriler
23 Ocak 2020 Yorumlar (0)
Yorumlar(0)
Çok İyi0
İyi0
İdare Eder0
Kötü0
Çok Kötü0

0,0 Puan

0 kişi puan verdi
Yorum ve Puan verebilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Benzer Bloglar
 • Yüz Şekline Göre Takı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

  İster oval, ister yuvarlak, dikdörtgen, kare, kalp, armut veya elmas olsun hepsi özel mücevher stilleriyle tamamlanır. Doğru kuyumcu ile doğru mücevher takmak bir yüzü dengeler ve en iyi özelliklerini ortaya çıkarır.
  Oval yüzler hemen hemen her mücevher stilini giyebilir ve genellikle “mükemmel” yüz şekli olarak kabul edilir. 

 • Çocuklara Özel Gümüş Tasarımlar

  Takılar ister kadın olsun ister erkek olsun her yaştan insanın kullanabileceği ve kullandığı aksesuarlardır. Takı seçimleri yapılırken genelde giyilen kıyafet, kişinin ruh hali ve en çok da kişinin tarzı önemsenmektedir. Her insan her takıyı kullanmaz. En çok tercih edilen takılar hangi arzda olursa olsun gümüş takılardır. Gümüş takılar hem insanlara olumlu etkiler yaratmasıyla 

 • Gümüş Yüzük Nasıl Temizlenmelidir?

  Günlük yaşantımızda birçok farklı alanda karşımıza çıkabilen ve her türlü ortama, her türlü konsepte uyum sağlayan gümüş ile birçok takı oluşturulmakta ve bu takılar vücudumuzda yer alarak bizim bir parçamız olmaktadır. Gümüş ile yapılan takılardan birisi de yüzüktür. Gümüş yüzükleri her türlü kıyafete uygun olarak aksesuar amaçlı kullanabiliyoruz.

GÜVENLİ

ALIŞVERİŞ

YÜZÜK

ÖLÇÜSÜ

ÜCRETSİZ

KARGO

WHATSAPP

SİPARİŞ

ÖZEL ŞIK

PAKET

ÜCRETSİZ

DEĞİŞİM