WEB SİTEMİZE ÖZEL TÜM ÜRÜNLERDE %20'YE VARAN İNDİRİM FIRSATI!

Kıyafete Uygun Aksesuar Seçimi


Günlük yaşantımızda, okula giderken, arkadaşlarla görüşmeye giderken, iş görüşmesine giderken, düğüne, davete vs. giderken… Her biri için ayrı tarzlardan kıyafetler giyiyoruz ve her biriyle bağdaşmış olan tarzda kıyafetler bulunmaktadır. Bu kıyafetleri yerine göre giydikten sonra da aksesuarlar ile bu kıyafetleri tamamlıyoruz.

Bu tamamlama da büyük etkiler yaratıyor çünkü gerçekten de büyük farklılıklar her zaman küçük detaylardan çıkıyor. Aksesuarlarda yapılacak olan doğru seçim ve de bu anlamda verilecek olan kararlar kötü bir kıyafet kombinasyonunu bile parlatabilmektedir. Her kıyafet çeşidine uygun olarak aksesuar seçimleri yapabilirsiniz.

Ofis Tarzı Düzeni Gerektirir


İş yerleri genel olarak disiplin ve belirli kurallar gerektiren ortamlardır. Bu ortamlar yani ofis ortamları kurallar doğrultusunda giyinmeyi gerektiriyor. Bu nedenler dolayısıyla aksesuar seçimlerinde de hem şıklığı hem de sadeliği yakalayabilmek önemlidir. Kısaca söyleyecek olursak ofis ortamı sadeliğin baz alındığı ortamlardır. Abartıya kaçılmadan giyilen kıyafetlere de sade aksesuarlar yakışır.

Yaka Şekline Göre Kolye


Giyilen kıyafetlerin yaka kısımları kişilerin takacakları kolye hakkında yönlendirmeler yapmaktadır. Hakim yaka tarzında olan sade ve sert yakalar genelde kolyesiz kullanılmaktadır. Ayrıca balıkçı yakalar da boyna yapışan kolyelere, gerdanlık gibi takılara da izin vermeyecektir. Bu iki yaka çeşidine de yakışacak ve güzel duracak olan kolye tarzı uzun yapılı ve taşlı olan kolyelerdir. Her kolyeye uyacak olan yaka tarzı da kayık yakadır. Çünkü kayık yaka boynu ve omzu tamamen açıkta bırakmaktadır.

Gümüş kendine ait olan parlaklığı ve kendine has olan rengi ile her türlü kıyafetle ve her türlü kombinle uyuşmaktadır. Bu nedenle takılarda en çok tercih edilen madde gümüştür. Gümüş ayrıca kaliteli bir maden ve bir o kadar da değerli olan bir maddedir. Kolyelerde, küpelerde, yüzüklerde vs. birçok takıda kullanılan ve karşımıza her şeyde çıkabilecek olan gümüş değer kaybetmeden ilerlemektedir. Her kıyafet tarzına uygun olarak gümüş tasarımlar üretilmekte ve bu tasarımlar özel el işlemeleri ile şekillendirilmektedir. Ayrıca özel şans ya da anlama sahip olan figürler ile bir araya getirilmektedir.

 

Gümüş Değerinde Öneriler
29 Ocak 2020 Yorumlar (0)
Yorumlar(0)
Çok İyi0
İyi0
İdare Eder0
Kötü0
Çok Kötü0

0,0 Puan

0 kişi puan verdi
Yorum ve Puan verebilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Benzer Bloglar
 • Yüz Şekline Göre Takı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

  İster oval, ister yuvarlak, dikdörtgen, kare, kalp, armut veya elmas olsun hepsi özel mücevher stilleriyle tamamlanır. Doğru kuyumcu ile doğru mücevher takmak bir yüzü dengeler ve en iyi özelliklerini ortaya çıkarır.
  Oval yüzler hemen hemen her mücevher stilini giyebilir ve genellikle “mükemmel” yüz şekli olarak kabul edilir. 

 • Çocuklara Özel Gümüş Tasarımlar

  Takılar ister kadın olsun ister erkek olsun her yaştan insanın kullanabileceği ve kullandığı aksesuarlardır. Takı seçimleri yapılırken genelde giyilen kıyafet, kişinin ruh hali ve en çok da kişinin tarzı önemsenmektedir. Her insan her takıyı kullanmaz. En çok tercih edilen takılar hangi arzda olursa olsun gümüş takılardır. Gümüş takılar hem insanlara olumlu etkiler yaratmasıyla 

 • Gümüş Yüzük Nasıl Temizlenmelidir?

  Günlük yaşantımızda birçok farklı alanda karşımıza çıkabilen ve her türlü ortama, her türlü konsepte uyum sağlayan gümüş ile birçok takı oluşturulmakta ve bu takılar vücudumuzda yer alarak bizim bir parçamız olmaktadır. Gümüş ile yapılan takılardan birisi de yüzüktür. Gümüş yüzükleri her türlü kıyafete uygun olarak aksesuar amaçlı kullanabiliyoruz.

GÜVENLİ

ALIŞVERİŞ

YÜZÜK

ÖLÇÜSÜ

ÜCRETSİZ

KARGO

WHATSAPP

SİPARİŞ

ÖZEL ŞIK

PAKET

ÜCRETSİZ

DEĞİŞİM