WEB SİTEMİZE ÖZEL TÜM ÜRÜNLERDE %20'YE VARAN İNDİRİM FIRSATI!

Minik Bedenler İçin Gümüş Saatler


Saat her insan tarafından tercih edilmekte olan bir takıdır. Kadın erkek fark etmeden herkesin kullandığı saat çoğunlukla erkeklerle bütünleşmiş olan bir takı çeşididir. Erkeklerin makyajı olarak da bilinen saatler her yaştan erkeğin, her yaştan insanın da kullanabileceği bir aksesuardır. Çocuklara anne ve babaları tarafından oluşturulan tarzlarda kıyafetler giydirilir, bu kıyafetler de belirli aksesuarlarla taçlandırılır. Saat çocuklara takıldığı zaman şık duran ve kıyafetlerine de uyuşacak olan bir takı çeşididir.

Saat seçimi yapılırken çocuğun bilek genişliği yanı sıra saatin malzemesi daha çok önemlidir. Orijinal olmayan herhangi bir maddeden saat üretilir ve bu saati çocuk taka bilirse vücudunda alerjik reaksiyonlar meydana gelebilir. Orijinal olmayan maddeler genel olarak alerji yapan türdendir. Gümüş saat seçiminde çok tercih edilen bir maddedir. Saat üretiminde kullanılan gümüş ayrıca sahip olduğu enerji ile çocukların gelişimlerinde de olumlu etkilere sebep olabilir.

Gümüş İşlemeli Özel Saat Tasarımları


Çocuklara gümüş takılar tercih edilmesinin en önemli sebebi, hem değerli bir maden olması hem de insn vücuduna olumlu birkaç etkide bulunuyor olmasıdır. Sahip olduğu enerji ile tercih edilmekte olan gümüş, ister ustalar tarafından özenle ve belirli el sanatları ile işlenerek, ister sadece saat şekli verilerek, isterse de taşlarla süslenerek saat üretiminde kullanılır ve piyasaya sürülür. Çocukların bilekleri genelde incedir ve onlara özel olarak üretilen gümüş saatler özenle ve dikkatle işlenmektedir.

Ustalar tarafından gümüş için kullanılan belirli el sanatları kullanılır ve saatlerin üretiminde ya da saatler üretildikten sonra onlar motifler vererek ve şekiller oluşturarak saatler üretilir. Ya da gümüş saatlere herhangi bir özel işleme yapılmadan sadece kendine has parlaklığı ve rengi kullanılarak üretim yapılır.

Çocukların Hayal Gücüne Özel Üretilen Gümüş Saatler


Çocuklar hayal gücü kuvvetli olan ve genel olarak çizgi film karakterlerini seven kişilerdir. Çocuklar için kimi zaman özel el sanatlarıyla kimi zaman belirli emojilerle kimi zaman ise doğal taşlarla döşenmiş olan gümüş saatler üretilir. Gümüş saatlere yapılan belirli işlemeler ile emoji görüntüleri veriletmek ya da çocukların gelişimlerine olumlu etkiler yaratacak olan doğal taşlarla çocukların hayal gücüne özel olarak çizimler yapılmaktadır.

Onların sevdiği çizgi film karakterleri saatlerin üstlerine işlenir ya da onları anımsatacak olan şeyler kullanılır. Çocuklar için üretilmiş olan yüzlerce farklı tasarıma gümüş saat vardır ve bu saatler onların hem hayal gücüne hem de zevklerine hitap edecek türdendirler.


Gümüş Değerinde Öneriler
21 Ocak 2020 Yorumlar (0)
Yorumlar(0)
Çok İyi0
İyi0
İdare Eder0
Kötü0
Çok Kötü0

0,0 Puan

0 kişi puan verdi
Yorum ve Puan verebilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
Benzer Bloglar
 • Yüz Şekline Göre Takı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

  İster oval, ister yuvarlak, dikdörtgen, kare, kalp, armut veya elmas olsun hepsi özel mücevher stilleriyle tamamlanır. Doğru kuyumcu ile doğru mücevher takmak bir yüzü dengeler ve en iyi özelliklerini ortaya çıkarır.
  Oval yüzler hemen hemen her mücevher stilini giyebilir ve genellikle “mükemmel” yüz şekli olarak kabul edilir. 

 • Çocuklara Özel Gümüş Tasarımlar

  Takılar ister kadın olsun ister erkek olsun her yaştan insanın kullanabileceği ve kullandığı aksesuarlardır. Takı seçimleri yapılırken genelde giyilen kıyafet, kişinin ruh hali ve en çok da kişinin tarzı önemsenmektedir. Her insan her takıyı kullanmaz. En çok tercih edilen takılar hangi arzda olursa olsun gümüş takılardır. Gümüş takılar hem insanlara olumlu etkiler yaratmasıyla 

 • Gümüş Yüzük Nasıl Temizlenmelidir?

  Günlük yaşantımızda birçok farklı alanda karşımıza çıkabilen ve her türlü ortama, her türlü konsepte uyum sağlayan gümüş ile birçok takı oluşturulmakta ve bu takılar vücudumuzda yer alarak bizim bir parçamız olmaktadır. Gümüş ile yapılan takılardan birisi de yüzüktür. Gümüş yüzükleri her türlü kıyafete uygun olarak aksesuar amaçlı kullanabiliyoruz.

GÜVENLİ

ALIŞVERİŞ

YÜZÜK

ÖLÇÜSÜ

ÜCRETSİZ

KARGO

WHATSAPP

SİPARİŞ

ÖZEL ŞIK

PAKET

ÜCRETSİZ

DEĞİŞİM