Hakkımızda

 


 

Jeluks Silver, yaklaşık yirmi beş yıldır gümüş takı üretmektedir. Türkiye’de faaliyet gösteriyoruz ve birçok gümüş takı türünde uzmanlaşmış bir işletmeyi işletiyoruz. Ürettiğimiz ve işlediğimiz gümüş takılar gibi işimizle de gurur duyuyoruz.

Kullanıcı ve takılar arasında kalıcı bir bağlantı olduğuna inanıyoruz.

Takılar insanları birbirine, önceki nesillere, anlara, yerlere, olaylara bağlar. Bu nedenle takıların anlattığı hikayeleri izlemek için bu bağlantılara ilham vermek istiyoruz.
En iyi kuyumcularda olduğu gibi, her zaman kaliteye miktar üzerinden odaklandık. Fikirlerimizi etkilemenize izin veriyoruz, onları değerlendiriyoruz, temalarımızı araştırıyoruz ve bakış açımızı oluşturuyoruz.

Takı kullanıcıları, tasarımcıları, üreticileri ve takı yazarları dahil olmak üzere bu alanda faaliyet gösteren herkesin taleplerine kulak veriyoruz.
Mevsimsel yeniden keşifler, trendler, sınırsız kültürle ilgili değiliz. Sunduğumuz mücevherlerin ve yarattığımız içeriğin yayınlandığımız gün den itibaren en az beş yıl gündemde olmasını istiyoruz. 

Yeni teknolojiyi kucaklıyor ve savunuyoruz. Zamanın onurlandırdığı tekniklerle birlikte inovasyonu kutluyoruz. Kuyumculuk endüstrisini geleceğe taşımak için statükoya meydan okumak istiyoruz.

1994’den beri keşfediyor, düşünüyor ve sizin için hayal kuruyoruz.

İstanbul Ticaret Odası Sicil Kaydımız Bulunmaktadır.
Sicil No: 547538

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR