Teslimat Koşulları

 


 

Siparişiniz kutusu, fatura ve irsaliye belgesi ile belirtmiş olduğunuz adrese JeluxSilver firması güvencesinde teslim edilmektedir. 

Hazırlanan bütün siparişler sizin için özel olarak üretilip 1 – 4 (bir ila dört) iş günü içinde teslim edilmektedir. Ürün, alıcıya Cumartesi ve Pazar ile ulusal ve resmi tatil günleri dışında, anlaşmalı kargo firması ile gönderilmektedir. 

Üyelik formunda doldurmuş olduğunuz İsim, Soyisim, Adres ve iletişim bilgilerinin eksiksiz ve doğru olması, ürünün size en kısa zamanda ulaşması için önemlidir.

Ürünün teslimi sırasında, kargo görevlisi teslimatın doğru yapılması için kimlik talep edip, ürünü teslim eder.

Siparişi teslim alırken, kargo görevlisinin yanında paketi ve içerisindeki ürünleri kontrol ediniz. Hasar görmüş, içerisinde eksik ürün olan, ambalajı açılmış ürünleri teslim almayınız. Kargo firmasına “Durum Tespit Tutanağı” hazırlatınız.

Eğer sistemde bulunan adreste bulunmaz ve(ya) teslim almaya yetkin şahısa – 1. Ve 2. Derece akraba – denk gelinmez ise kargo görevlisi tarafından kapınıza not bırakılır ve siparişiniz şubeye geri döner.  Bu durumda, üç (3) içerisinde siparişinizi teslim edilen şubeden gidip teslim alabilir veya ücret karşılığında adresinize teslim edilmesini talep edebilirsiniz.

Aksi takdirde (0212) 493 34 36  nolu iletişim hattımızı arayıp veya [email protected] mail adresimize yazıp teslimat durumu hakkında bilgi alabilir, yeniden teslimat yapılmasını isteyebilirsiniz.

Kargodan kaynaklanan bozulma, gecikme, açılmış ambalaj vb. tüm şikâyetlerinizin derhal (teslim ile aynı gün ve/veya ertesi gün) “www.jeluxsilver.com”‘ye izahatlı olarak ihbarı gerekmektedir. Süresi içinde yapılan müracaatlar müşteri memnuniyeti kapsamında değerlendirilecektir. Kötü niyetli, izahatsız ve geç yapılan bildirimlerden “www.jeluxsilver.com” sorumlu olmayacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR